Informacje o firmie

Reboot IT to młoda firma, która została założona w 2018 roku. Doświadczenie i wiedza jej twórcy były jednak zdobywane już od wielu lat, a dzięki temu oferowana jest wysoka jakość usług, która znacząco wyróżnia się na rynku.

Zrodzona z pasji i zainteresowania firma Reboot IT oferuje klientom nowatorskie podejście do zagadnień obsługi informatycznej i oprogramowania komputerowego. Opierając się na indywidualnych potrzebach i oczekiwaniach dopasowywane są rozwiązania spersonalizowane i spełniające wytyczne klientów. A gdy klientowi trudno jest określić jakie ma potrzeby? Merytoryczne przygotowanie założyciela firmy pozwala na gruntowne zdiagnozowanie potrzeb, nawet w oparciu o bardzo podstawowe wskazówki i sygnały przekazywane od każdego klienta.

Naszą ofertę kierujemy zarówno do osób indywidualnych, jak i przedsiębiorców. Zajmujemy się przygotowaniem sprzętu i oprogramowania do użytku prywatnego i biznesowego. Dostosowujemy parametry i możliwości urządzeń i programów do planowanego trybu ich użytkowania.

W celu uzyskania szczegółowych informacji zapraszamy do kontaktu. Odpowiemy na wszystkie Państwa zapytania.

Start firmy

02/01/2018

Rozpoczęcie działalności firmy Reboot IT.