Serwis komputerowy

Nasze usługi świadczymy nie tylko lokalnie, w miejscowości jaką są Wadowice, ale również wspieramy klientów z miast w niedużej odległości. Wszystko po to, by dostarczyć profesjonalne usługi, a klienci zyskali kompleksową, a przede wszystkim skuteczną pomoc. Z przyjemnością oferujemy usługi informatyczne w takich miejscowościach jak Kalwaria Zebrzydowska czy Andrychów. Oferowane przez nas usługi są również dostępne w takich lokalizacjach jak Zator czy Oświęcim. To, co da się wykonać zdalnie, to zrealizujemy na podstawie rozmowy telefonicznej, a w razie takiej konieczności jesteśmy w stanie dotrzeć na miejsce do klienta w celu wykonania zleconych nam napraw.
serwis komputerowy wadowice, naprawa komputerów wadowice, nasze usługi wadowice
administracja serwerami, usługi informatyczne wadowice

Administracja serwerami

W ramach podzlecania usług IT jesteśmy w stanie zająć się kompleksowym administrowaniem Twoimi serwerami. Wszystkie zgłoszenia są natychmiast rozpatrywane i niezwłocznie podejmujemy działania naprawcze lub modernizacyjne. Dzięki zaangażowaniu, sprawności i profesjonalnemu podejściu możemy w szybki i skuteczny sposób rozpoznać problemy i niezwłocznie je naprawić. Administracja to jednakże nie tylko rozwiązywanie problemów. To również zarządzanie eksploatacją, konserwacja serwera i jego aktualizacja. Takie działanie powoduje, że serwer jest wydajniejszy, a praca bardziej efektywna.
administracja sieciami, serwis komputerowy wadowice

Administracja sieciami

Administrowanie sieciami komputerowymi to zarządzanie sprzętem, jego połączeniami, konfiguracją oraz zabezpieczeniami. Dzięki sprawnej administracji wszelkie problemy i komplikacje natychmiast są identyfikowane i rozpoznawane, a dzięki temu sieć w krótkim czasie odzyskuje sprawność i efektywność. Sprawne zarządzanie sprzętem i oprogramowaniem, czyli całą siecią komputerową, to również dynamika w zakresie bezproblemowego wdrażania i instalowania aktualizacji i unowocześnień. Aktualny sprzęt i nowoczesne oprogramowanie to istotny element wydajności przedsiębiorstwa, wykorzystującego w pracy sieć komputerową.
outsourcing it, serwis komputerowy wadowice

Outsourcing IT

Outsourcing usług IT to delegowanie zadań i obowiązków związanych z zarządzeniem serwerami, komputerami i technologiami firmie zewnętrznej. W ramach naszej działalności przejmujemy tego rodzaju obowiązki. Dlatego też zapraszamy do współpracy. W ramach outsourcingu możemy przejąć na siebie szeroki zakres zadań, począwszy od zdalnego zarządzania i administrowania serwerami, poprzez tworzenie i modernizację sieci komputerowej, analizowanie i projektowanie odpowiedniego oprogramowania na rzecz firmy aż po konserwację i wykonywanie serwisów zarówno IT, jak i samego sprzętu komputerowego znajdującego się w Twojej firmie.
bezpieczeństwo teleinformatyczne, serwis komputerowy wadowice

Bezpieczeństwo teleinformatyczne

Zajmujemy się wszelkimi działaniami z zakresu szacowania i kontroli ryzyka wynikającego z korzystania z komputerów i sieci komputerowej. Zabezpieczamy przesyłane w sieci dane, kontrolujemy dostępy i zabezpieczamy przed atakami. Praca w środowisku teleinformatycznym wymaga profesjonalnego i skutecznego zabezpieczenia, które pozwoli na uchronienie danych przed dostępem do nich osób niepowołanych. Dlatego też szacujemy możliwe ryzyko i przed wystąpieniem zagrożenia podejmujemy działania zabezpieczające. Nie czekamy na atak, zabezpieczamy przed możliwością jego dokonania.
modernizacja sprzętu komputerowego, serwis komputerowy wadowice

Modernizacja sprzętu komputerowego

W ramach naszej działalności zajmujemy się modernizacją i rozbudową szeroko pojętego sprzętu komputerowego. Zajmujemy się samodzielnym składaniem zestawów komputerowych, ale również proponujemy udoskonalanie posiadanego sprzętu. Możliwość złożenia własnego zestawu komputerowego to doskonała okazja, by uzyskać sprzęt, który w pełni będzie odpowiadał zindywidualizowanym potrzebom i oczekiwaniom użytkownika. Oczywiście, wszystkie podzespoły dobieramy w taki sposób, by były one ze sobą kompatybilne. Dzięki temu sprzęt działa szybko, sprawnie i niezwykle wydajnie.
centrale telefoniczne i telefonia voip, serwis komputerowy wadowice, co to jest voip

Centrale telefoniczne i telefonia VoIP

Oferujemy obsługę i serwisowanie różnorodnych centrali telefonicznych. W ramach naszych działań zajmujemy się centralami analogowymi, bramkami VoIP i oprogramowaniem. Dostarczamy infrastrukturę oraz zajmujemy się kompleksową obsługą. Kontakt telefoniczny, niezależnie od wdrożonego systemu jest obecnie najszybszym i najskuteczniejszym sposobem komunikowania się na odległość. Właśnie dlatego tak ważne jest sprawne i wydajne działanie centrali telefonicznej. Jej znaczenie jest duże również, gdy obsługuje ona wyłącznie przedsiębiorstwo. Właśnie dlatego oferujemy centrale wydajne i sprawne, a ich żywotność i efektywność podnosi systematyczny serwis i konserwacje.
serwis komputerów, serwis komputerowy wadowice

Serwis komputerów

Zajmujemy się serwisowaniem sprzętu stacjonarnego. Pomagamy nie tylko w zakresie naprawy urządzeń i oprogramowania, ale również oferujemy możliwość rozbudowania komputera, zarówno pod względem pamięci, jak i pozostałych podzespołów. Wszystko dostosowane do możliwości i wydajności urządzenia. Analizujemy, poznajemy i sprawdzamy stan, sprawność i wydajność posiadanego przez Ciebie sprzętu. Na tej podstawie możemy zaproponować nowatorskie rozwiązania, które sprawią, że użytkowany dotychczas przez Ciebie komputer stanie się zupełnie nowym, znacznie wydajniejszych i sprawniejszym urządzeniem.
serwis laptopów, serwis komputerowy wadowice

Serwis laptopów

W ramach oferowanych usług proponujemy profesjonalny serwis laptopów. Dzięki technicznemu wsparciu z naszej strony Twój sprzęt szybko odzyska dawną sprawność i efektywność. Podejmujemy się nie tylko diagnozy oprogramowania, ale również sprzętowej, dzięki temu, możemy zająć się sprzętem kompleksowo. Potrzebujesz naprawy laptopa, a może tylko chcesz usprawnić jego działanie i wznieść je na wyższy poziom? Opowiedz nam o swoich potrzebach i oczekiwaniach, a my podejmiemy wszelkie możliwe działania, by sprostać im na najwyższym poziomie. W razie takiej potrzeby, służymy również poradą w zakresie sposobu wydajnego użytkowania sprzętu, tak by posłużył on jak najdłużej.
usługi w chmurze, serwis komputerowy wadowice

Usługi w chmurze

Projektowanie, organizowanie i planowanie przestrzeni pamięciowej w chmurze. Dzięki dostępności usług w chmurze, Twoje biuro, firma i cała organizacja pracy, jak również Twoi pracownicy, mogą być wszędzie z pełnym dostępem do infrastruktury. Rozszerzasz swoją działalność? Często działasz w terenie lub chcesz by wszystkie oddziały Twojego przedsiębiorstwa miały dostęp do tych samych materiałów w czasie rzeczywistym? Nic prostszego. Dzięki oferowanym przez nas usługom w chmurze jest to możliwe. Zaprojektujemy Twoje wirtualne biuro i wdrożymy Twoich pracowników do jego użytkowania. Potrzebna Ci hierarchia dostępów? To również przygotujemy odpowiednio do Twoich wymagań.
zdalna pomoc, serwis komputerowy wadowice

Zdalna pomoc

Wiele problemów związanych z pracą i funkcjonowaniem komputerów czy też technologiami można rozwiązać zdalnie. Niezbędne są czasem do tego specjalistyczne rozwiązania, którymi swobodnie dysponujemy. Właśnie dlatego niemalże w każdej chwili, niezależnie od odległości jesteśmy w stanie pomóc ci w rozwiązaniu problemu. Wystarczy, że zdecydujesz się na współpracę, a my zaproponujemy Ci najbardziej dogodny sposób analizowania sytuacji w Twoim sprzęcie i wspierania Cię w jego poprawnym funkcjonowaniu. Twoje narzędzie pracy może działać szybko i sprawnie, bez oczekiwania na przybycie specjalisty. To takie proste.
doradztwo informatyczne, serwis komputerowy wadowice

Doradztwo informatyczne

W ramach oferowanego przez nas doradztwa informatycznego zapewniamy kompleksowe konsultacje dotyczące możliwości wykorzystania sprzętu oraz technologii informatycznych w biurach, firmach i przedsiębiorstwach. Projektujemy sieci, dobieramy oprogramowanie i technologie. Po wnikliwej analizie potrzeb i wymagań każdego z naszych klientów możemy zaproponować rozwiązanie dopasowane do indywidualnej sytuacji każdego z nich. Nie działamy na schematach. Nasze doradztwo to sugestie, podpowiedzi i rozwiązania właśnie dla Ciebie. Specjalizujemy się w dobieraniu zarówno sprzętu, jak i oprogramowania.
pozostałe usługi, serwis komputerowy wadowice

Pozostałe usługi

Masz nietypowy problem? Twoje pytanie nie mieści się w żadnym z podanych wyżej typów usług? Skontaktuj się z nami! Omów nam swój problem, przedstaw swoje oczekiwania lub zaprezentuj swoje pomysły. Jesteśmy otwarci na tego rodzaju wyzwania i z przyjemnością zmierzymy się ze stawianym przez Ciebie zadaniem. Praca ze sprzętem IT nie ma przed nami żadnych tajemnic, tym chętniej podejmiemy się realizacji zlecenia, które wymyka się szablonom i schematom. Z przyjemnością podejmiemy się każdego nietypowego zadania i pomożemy Ci technologicznie osiągnąć sukces i dotrzeć do celu.